BusKamper.pl BusKamper.pl

[:pl][one]Jakie auto warto kupić do zabudowy na BusKamper ?

Każdy bus można zabudować tak, by powstał z niego mały kamper czyli  BusKamper. Nie na każdym busie się to jednak opłaca. Warto wybrać  takie auto,  które jest:

   1. Popularne, a co za tym idzie niedrogie w serwisowaniu.
    BusKamper "Nature" 2016
    BusKamper „Nature” 2016

    BusKamper
    BusKamper „Nature’ 2015
   2. Zabudowane oryginalnie tak, aby nie trzeba było przerabiać wszystkiego od początku. Najlepsze jest auto przeznaczone do przewozu osób, z w miarę mocnym silnikiem oraz sprawną klimatyzacją. Takim samochodem można później z przyjemnością połykać kilometry zagranicznych wojaży.
   3. Powinno mieć homologację EURO 4 lub wyższą. Coraz więcej miast tworzy zielone strefy, do których wjeżdżać mogą tylko pojazdy spełniające określone standardy spalinowe. Zobacz  stronę dotyczącą plakietek ekologicznych w Niemczech.
   4. Warto aby miało otwierane boczne okienka,  oraz tylne dzielone drzwi  –  („skrzydełka”) – ułatwiają one wysiadanie na ciasnych parkingach, a takze dostęp do części bagażowej z tyłu.
   5. Obecnie zajmujemy sie głównie zabudową aut z grupy Vivaro,Trafic,Primastar. Uważamy, że jest to uniwersalne auto za rozsądne pieniądze. Zabudowa wersji osobowej L2H1 jest najlepszym rozwiazaniem. To optymalny samochód na budowę dwuosobowego BusKampera.

Zobacz dalsze informacje w dziale NASZA OFERTA  Zabudowa Traffic, Vivaro, Primastar[/one][:]

Hide picture