Wersja podstawowa „Voyage”

 1. Izolacja całego sufitu, ścian oraz drzwi specjalną izolacją NzC z zamkniętymi porami.
 2. Równa, gładka podłoga na macie wygłuszającej .Wierzchnia warstwa – wykładzina 3 warstwowa o wysokiej ścieralności ( stosowana np. w szkołach i szpitalach )
 3. Obrotowe,wygodne fotele z podłokietnikami, które na czas kamperowania obraca się do tyłu. W ten sposób powstaje wygodne miejsce do przebywania wokół stołu dla co najmniej 4 osób.
 4. Niezależna, rozbudowana instalacja 12 V wraz z automatycznym, impulsowym układem prostowniczym (12V 15A) ładującym i nadzorującym akumulator.
 5. Kompletna instalacja 230V z przetwornicą 12V/230V 1000W, 3-ma gniazdami wewnątrz oraz przyłączem zasilania 230V IN  
 6. Elektroniczny system automatycznego przełączania źródła zasilania 230V (zewnętrzne / przetwornica)
 7. Bezgłośne ogrzewanie postojowe – Trumatic z bezpiecznym, zewnętrznym obiegiem spalania.
 8. Kompletna instalacja gazowa zasilająca kuchenkę i ogrzewanie postojowe + butla 5kg z reduktorem
 9. Lodówka kompresorowa o pojemności 46 l w tym zamrażalnik o poj. 5 l . Czynnik chłodzący R600a 75 W
 10. Kuchenka gazowa z zapalaczem i układem odcinania gazu, zlewozmywakiem , kranem pompką oraz zbiornikami na czystą i szarą wodę (20l)
 11. Solidna zabudowa meblowa wraz z dodatkowym stalowym wzmocnieniem zawierająca :
  • szafkę z lodówką, 1 szufladę na sztućce, 2 szuflady uniwersalne, 3 półkową szafkę z roletą na art. spożywcze
  • dwudrzwiową szafkę na odzież, podłużną szafkę uniwersalną oraz szafkę na maszty, śledzie,stolik, foteliki, parawany itp. Rodzaj płyt meblarskich i kolor do wyboru wg. wzornika podczas zamawiania auta.
 12. Opuszczany stół a także blaty wykonane są z wysokiej jakości płyt grubo laminowanych w technologii HPL. Wszystkie krawędzie są łagodnymi, bezpiecznymi łukami.
 13. Kanapa na stalowym, mocnym stelażu, mocowana doBusKamper Voyage 07 miejsc, które przewiduje konstrukcja samochodu. Rozkłada się ją jednym ruchem na wygodne łóżko o wymiarach 125 x 195 cm.
  Rozłożenie łóżka nie wymaga składania stołu. Można nadal przy nim siedzieć. Pod łóżkiem znajduje się duża przestrzeń przeznaczona na bagaż. Z lewej strony wzdłuż, aż do linii lodówki (~ 195cm) znajduje się specjalna wnęka do przewożenia nart, wędek, kijów do golfa itp. Rodzaj i kolor tapicerki auta do wyboru wg. wzornika podczas zamawiania.
 14. Toaleta jachtowa Qube MG firmy Thetford wyposażona w zbiornik na czystą wodę do spłukiwania oraz rozłączny, szczelny zbiornik na nieczystości. Rozkładanie i składanie toalety odbywa się ekspresowo i jest b.łatwe.
 15. Niezależne oświetlenie LED wraz z wyłącznikiem.

Wersje podstawową „Voyage” można rozbudowywać . Zobacz zestaw opcji dodatkowych .

BusKamper Voyage 04 Detale_ 08