Na tegorocznych targach Motor Show w Poznaniu poza kolejną, bogato wyposażoną wersją Family, prezentowaliśmy zabudowę na Oplu Vivaro 2016 nowej generacji (także Renault Trafic) z 140-konnym silnikiem BiTurbo , systemem start-stop oraz AdBlue. To nowoczesne auto od pierwszego dnia wzbudzało duże zainteresowanie zwiedzających a także mediów.

Dziękujemy wszystkim za miłe słowa. Są one dla nas najlepszym paliwem do dalszej pracy. Pozdrawiamy serdecznie coraz większe grono naszych przyjaciół – BusKamperowców . Do zbaczania na kamperowym szlaku.

Oto kolejne fotografie Justyny i Kuby, którzy w tym roku pojechali Buskamperem do Albanii. Serdecznie dziękujemy za możliwość ich zaprezentowania.
Szanowni użytkownicy naszych kamperów. Wiemy, że docieracie nimi do Chorwacji, Włoch, Francji, Hiszpanii, Portugalii. Na Sardynię i Sycylię. Do Skandynawii a także Litwy, Łotwy i Estonii ( która nam się marzy) i dalej, dalej …

Odkrywacie także kolejne piękne zakątki naszego kraju – które też chcemy zobaczyć.
Prześlijcie Wasze zdjęcia ! Chętnie je zamieścimy.

 

Niedawno Kuba z Justyną wrócili z wyprawy BusKamperem przez Czechy, Słowację , Austrię, Słowenię,Bośnię i Hercegowinę ,Czarnogórę do Albanii.

Oto kilka pierwszych fotek.

Następne za kilka dni, jak do nas dotrą :)

Przez Monachium, Insbruck do Livorno we Włoszech ( Z Poznania ok 1600 km) . Dalej promem do Bastii na Korsyce .
Na lądzie w lewo wokoło wyspy : Aleria, Porto Vecchio, Bonifacio, Belvedere-Campomoro, Porto i przez góry poprzez Calacuccia z powrotem w kierunku Bastii. Północny kawałek Korsyki zostawiliśmy sobie na drugie danie – może w przyszłym roku. Przepiękna, zielona wyspa z wysokimi ( ponad 2700m) górami spadającymi do czystego, ciepłego morza.Przepiękne klify od białych do koloru ochry i miedzi. Mnóstwo zatoczek z piaszczystymi, często pustymi plażami.  Drogi … atrakcyjne :) W części zachodniej i w górach bardzo wąskie, bardzo kręte – co 5 s zakręt – w sam raz dla naszego Buskampera . Co za widoki !
Mimo szczytu sezonu umiarkowana ilość turystów. Owoce morza, miejscowe wino, sery – mniam :) Kilka fotek prezentujemy tutaj. Zdecydowanie polecamy Korsykę.

Korsyka Buskamper 20 Korsyka Buskamper 19 Korsyka Buskamper 18 Korsyka Buskamper 17 Korsyka Buskamper 16 Korsyka Buskamper 15 Korsyka Buskamper 14 Korsyka Buskamper 13 Korsyka Buskamper 12 Korsyka Buskamper 11 Korsyka Buskamper 10 Korsyka Buskamper 09 Korsyka Buskamper 08 Korsyka Buskamper 07 Korsyka Buskamper 06 Korsyka Buskamper 05 Korsyka Buskamper 04 Korsyka Buskamper 03 Korsyka Buskamper 02 Korsyka Buskamper 01

W dniach 29.06 – 15.07.2015  jesteśmy na urlopie.  Kierunek Korsyka – oczywiście BusKamperem  :) Będziemy najczęściej poza zasięgiem internetu, dlatego na maile odpowiemy dopiero po powrocie. Ciao … :)

Kochani.

Serdecznie dziękujemy za tak liczne odwiedziny na naszym stoisku. Cieszymy się, że nasze auta  Wam się podobały. Dzięki  za ciepłe słowa. To miłe, że rośnie grupa ludzi pozytywnie zakręconych  tego typu kamperowaniem.

    „BusKamperowcy wszystkich krajów – łączcie się  ” !

Pozdrawiamy także znajomych z CamperTeam i przepraszamy, że nie zdążyliśmy dotrzeć z rewizytą :)

Życzymy wszystkim wielu fajnych, pełnych przygód  wypraw – tych długich  a także  uroczych – weekendowych. Do zobaczenia za rok.

                                                                                                      Załoga  BusKamper.pl

Pierwsze fotki naszego najmłodszego dziecka :). Nowy model BusKamper Family. od wczoraj na targach w Poznaniu. to prawdziwie rodzinny samochod, w ktorym swobodnie wyspia sie cztery osoby. Duża przestrzeń, kompaktowosc, funkcjonalnosc, w zupelnie nowym wymiarze. Przekonajcie sie sami! Zapraszamy na stoisko w salonie caravaningowym!

 

Press dey 01Press dey 06

Targi_ 02Pamiętajcie, że od jutra widzimy się na Targach w Poznaniu! Jest to dla nas bardzo ważne wydarzenie, jesteśmy ogromnie podekscytowani i szczęśliwi, że będziemy mogli gościć Was na naszym stoisku. Kawa, herbata, coś słodkiego, coś mocniejszego 😉 – w pełni przygotowani, czekamy!

Do zobaczenia!

Święta to czas owielkanoc_2dpoczynku od codziennego zgiełku, pracy i pośpiechu. To kilka dni aby pobyć z rodziną i bliskimi nam osobami. Ważne by rozdać w tym czasie jak najwięcej uśmiechu i pozytywnych emocji. Dlatego my, życzymy Wam najszczerzej jak potrafimy: radości każdego dnia, słońca w sercu, optymizmu w myśli, ujrzenia najpiękniejszych miejsc na ziemi – i podzielenia się z nami wrażeniami:). Życzymy, żebyście zawsze mieli pod ręką różowe okulary i patrzyli na świat z zapartym tchem, bo niekiedy to co widzialne dla oczu, też jest lekarstwem dla ducha.

Z całych naszych, kamperowych serc!
Zespół Buskamper.pl